Безконтактна доставка

Однією з найбільш популярних послуг, які з’явились у світі у 2020 році, стала власне безконтактна доставка. Спершу лише у Китаї, а й тепер у Європі та навіть Україні вона набирає обертів, завдяки чому можна убезпечити себе від коронавірусу. Але що це насправді таке й які її основні переваги?

Особливості безконтактної доставки

Безконтактна доставка вперше з’явилась у великих інтернет-магазинах та ресторанах. Її було створено для того, аби скоротити соціальну взаємодію між людьми й призупинити розповсюдження COVID-19.

Як насправді працює ця послуга? Під час замовлення можна обрати відповідну опцію, або додати коментар, що ви очікуєте саме безконтактну доставку. При цьому кур’єр залишить коробки біля дверей й лише потім повідомить про їх доставку.

Таке нововведення стосується не лише роботи кур’єрської служби. Якщо ресторан або заклад має відмітку про працю у безконтактному режимі, це означає, що усі члени команди проходять необхідні перевірки на стан здоров’я. У випадку, якщо у людини виявляються симптомі ГРВІ, вона залишається вдома, а на її місце тимчасово беруть іншого співробітника.

Крім того, місця, де готується їжа, проходять щоденну санітарну обробку. На місцях встановлені антисептики, не лише відвідувачі, а й кухарі та навіть працівники магазинів та ресторанів носять маски та рукавички.

Варто відзначити й турботу про продукти та готову їжу. Для того, аби вона не просто доїхала до клієнта, але й була у безпеці під час транспортування, ми додаємо додаткову захисну упаковку, яка допомагає підтримувати тепло готової їжі й менше контактувати з потенційно зараженим повітрям поза межами нашого закладу.

Переваги безконтактної доставки

Популярність такого способу доставки їжі, продуктів та навіть одягу сьогодні набирає обертів, а тому варто розуміти, чому саме її обирають.

Серед переваг послуги варто відзначити:

  1. Оперативність: швидкість такої доставки висока, адже для цього використовується якісне обладнання та гарні спеціалісти.
  2. Безпечність: кур’єр не торкається вашої їжі, а також не стоїть поруч із вами, що допомагає скоротити контакти з невідомими людьми.
  3. Своєчасність: як і у випадку зі звичайною, така доставка завжди приїжджає вчасно, доставляє товари у будь-яку точку міста.
  4. Низька ціна: вартість такої доставки не вища за звичайну, а ми взагалі пропонуємо її безкоштовно для наших клієнтів.

Наш сервіс пропонує можливість скористатись безкоштовною безконтактною доставкою під час замовлення суші. Ваші страви будуть отримані виключно вами, а розрахуватись за них можна передчасно, за допомогою онлайн-оплати за сайті, щоб не доторкатись карткою та руками до терміналу оплати й ще більше зменшити контакти з людьми та предметами навколо себе.

Читайте також
27
December
7 фактів

Найяскравішою, найпопулярнішою та найпоживнішою стравою є суші. Але й по сьогодні ми не знаємо усього про неї, а тому ми розповімо сім найцікавіших фактів, яких ви точно не знали. Цікаві факти про суші та роли Насправді ми вживаємо неправильну назву страви. У Азії її називають виключно «сусі», однак, оскільки для нас така назва досить незвична, […]

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go