Доставка суші-сетів у Вінниці

Суші сет у Вінниці – це комплексний набір їжі, який дозволяє не лише як слід попоїсти, а ще й зекономити, адже наборчики азіатської їжі завжди більш доступні, аніж порційні сусі. Окрім того, наші сети унікальні, а також сподобаються як рибоїдам, так і безпосереднього сирним фанам та веганам.

Замовити суші сет: що обрати з меню

У меню Суші-Го ви зможете віднайти безліч сетів на будь-який смак – від маленьких для двох, до середніх для трьох людей, а також гігантських для великої компанії.

Акцент на морепродуктах

Найбільшу частину нашого асортименту займають саме сети, де акцент робиться на рибці та морепродуктах. А все завдяки тому, що саме з ними робляться найсмачніші роли – від Каліфорнії до Філадельфії.

Для цього в меню представлено кілька наборів на будь-який смак. Можна замовити два наборчики, які представлені варіантами традиційної Філи – від веганського, до шматочків з білою рибою, лососевим мусом та тигровою креветкою.

Спробуйте «Хіт» та «Вечірній», якщо ви є справжнім фаном ікри летючих риб. У цих наборах, що містять 595 и 830 г відповідно, представлено безліч варіантів саме з масаго та тобіко, які приємно хрумкотять у роті.

Максимум сиру

Суші сет у Вінниці, якій містить у собі шматочки з сиром – гарне рішення, якщо вам хочеться чогось незвичного, відійти від улюблених та традиційних варіантів. Для цього ми пропонуємо сет «Сирний», що містить три варіанти страви з молочного продукту – з маленькими шматочками лосося, а також з поєднаннями тостового, фети та плавленого сирів. А на закуску представлений темпура рол – унікальний вибір, якщо вам подобаються гарячі та хрусткі страви.

Мікси

Не меншу частину меню займають і комбіновані набори, у складі яких не лише шматочки з морепродуктами, а й овочеві, а також сирні у тому числі. Такі варіанти оптимально підходять для компаній, де у кожного свої смаки та побажання, адже кожен зможе спробувати щось, що йому до душі.

Представлено два середніх варіанти по 840 г, що містять лососевий мус, шматочки з грибами шиітаке, а також брусочки з болгарського перцю та кубики солодкого манго.

Найбільші наборчики (від 1000 г) також належать до категорії мікс, оскільки поєднують у собі як традиційну Філу, так і роли з курочкою, макі з овочами, Каліфорнію у ікрі, а також кілька шматочків із м’ясом сурімі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go